Лише теплі спогади

У зоні АТО на сході України загинув 30-річний боєць Олександр Чегурко, уродженець села Шершенці Кодимського району. 

Старший сержант Чегурко був розвідником, служив у 28-й ОГМБ. Трагедія сталася 3 січня під Волновахою.

Прощання з Олександром Чегурком відбулося 5 січня, о 13:00 у Шершенцях. В останню путь провести земляка прийшли військові побратими, жителі рідного села, друзі, однокласники, родичі з інших населених пунктів Одеської області.

Від початку проведення антитерористичної операції на сході України Кодимщина простилася вже з шостим сином своєї землі. Кожну подібну трагедію люди тут переживають, як власну. Тому пропонують будь-яку свою допомогу, аби хоч трохи розрадити горе матері та батька.

Про загиблого у бойових побратимів лише теплі спогади: «Кілька місяців тому, напередодні Дня захисника України, його нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нещодавно повернувся з завдання з окупованої території. Збирався одружитися з дівчиною з Донеччини».

Родичі Сашка з Лиманщини згадали зворушливу історію, яка трапилася за місяць до новорічних свят: «Доброславська селищна рада разом зі школярами місцевої школи організували акцію, направлену на підтримку військового духу захисників України у зоні АТО. Діти виготовляли іграшки, патріотичні амулети, вив’язували шарфики та теплі шкарпетки, писали листи та малювали малюнки, пекли солодощі, а потім через волонтерів направляли все це на фронт. Серед численних пакунків був іменний – Олександрові Петровичу Чегурку. Річ у тім, що в смт Доброслав Лиманського району проживає рідна тітка Олександра. Втративши надію на зв’язок, вона зібрала невеличку посилку і відправила навмання, разом з іншими пакунками, підписавши її іменем племінника. Яка ж була радість жінки, коли через деякий час їй зателефонував Сашко і подякував за подарунки та теплі вітання з Одещини…».

Выпуск: 

Схожі статті