10.01.2018

Півсотні школярів добиратимуться з комфортом

У поточному році підвезення учнів та педпрацівників Гвоздавської ЗОШ І-ІІІ ступенів до місця навчання і роботи забезпечуватиме новий автобус, придбаний в межах обласної програми «Шкільний автобус».

Вбиваючи одне одного

Згідно зі звітом, опублікованим чотири дні тому американською «Вашингтон Пост», минулого року поліцейські США під час виконання своїх обов’язків застрелили 987 осіб.

З жагою до перемоги

У Любашівці пройшов передноворічний боксерський турнір серед школярів за участю членів клубу джіу-джитсу «Ніка» (тренер – Сергій Сопінський) і боксерського клубу «Ягуар» (тренер – Євген Бровченко).

Нове життя сільської школи

Добровільне об’єднання територіальних громад дало потужний старт децентралізації влади, про яку так довго лише говорили чиновники всіх рівнів.

Международный, традиционный

В столице украинского Придунавья прошел  традиционный, 12-й, международный турнир по волейболу среди девушек 2002-2003 годов рождения.

И в командном, и в личном зачете

В минувшем году спортсмены Одесщины в который раз подтвердили свой высокий уровень подготовки, завоевав множество престижных наград на внутренних и международных соревнованиях.

Запрацював біометричний контроль

З 1 січня у пунктах пропуску Ізмаїль­ського прикордонного загону у повному обсязі запрацював біомет­ричний контроль для громадян 70 країн (в тому числі й Російської Федерації), які віднесено до кат

Измаил: комфорт для центра и окраин

Измаил входит в наступивший 2018 год с бюджетом: последняя сессия горсовета приняла главный финансовый документ на начавшийся год. Но год уходящий запомнится измаильчанам не этим.

За Кубок Урбанского

В селе Владычень Болградского района волейболисты сражались за Кубок Урбанского.

Преступления против журналистов остаются безнаказанными

В конце прошлого года на заседании координационного совета Одесской облгосадминистрации в центре внимания был ход расследования противоправных действий против представителей СМИ, общественных орган

Лише теплі спогади

У зоні АТО на сході України загинув 30-річний боєць Олександр Чегурко, уродженець села Шершенці Кодимського району. 

Дом для сироты

В Измаильской районной государственной администрации состоялась важная для сироты Игоря Куртева церемония. Ему вручили ключи от дома, приобретенного специально для него в селе Лощиновка.

Запрошують на свято

У п`ятницю, 12 січня, у Татарбунарах на центральній площі відбудеться фольклорне свято «Маланка ходила».

Новини області

Льодова вистава

Детство в плену у инвесторов

По данным департамента образования и науки ОГА, в Одесской области насчитывается 846 учреждений дошкольного образования, из которых 55 – частной собственности.