Новини області

Новосілля у Павлівці

У селі Павлівка Арцизького району депутат обласної ради Сергій Паращенко вручив ключі від будинку учасникові АТО та переселенцеві Тимурові Шандрику.

Родина Шандриків переїхала до Павлівки з Донецької області влітку 2017 року і тіснилася у родичів.

Тимур двічі вирушав служити в зону проведення антитерористичної операції добровольцем. Зараз працює складачем поїздів на залізничній станції, а дружина Інна виховує п’ятьох дітей, найменшому з яких виповнився рік.

Ще понад 40 пожежних команд

Протягом трьох місяців у всіх районах Одещини мають з’явитися місцеві пожежні команди. Таке розпорядження дав голова облдержадміністрації Максим Степанов під час зборів керівного складу цивільного захисту області. У районах наразі сформовані 62 такі команди. Регіональна програма передбачає, що загалом їх має бути понад сто.

– Досвід показав, що наші численні наради з приводу підготовки до зими дали результати під час стихії, яка вирувала у січні в Одеській області. Була чітка робота всіх служб, тому ми змогли впоратися з наслідками негоди. До таких ситуацій треба готуватися сер­йозно, – наголосив Максим Степанов. 

Автомобіль для патрульної поліції

Полісмени району отримали новий автомобіль марки «Renault Sandero Stepway». Він був придбаний за кошти обласного бюджету в рамках програми «Безпечна Одещина» і призначений для мобільних груп реагування.

Як зауважив начальник Велико­михайлівського відділення поліції Геннадій Буковський, цей сучасний автомобіль прискорить час прибуття патрульної поліції на виклик. Користуватися машиною будуть працівники сектору реагування патрульної поліції.

Прийом заявок на програму пільгового кредитування 

Прийом конкурсних заявок на участь у програмі Одеської облдерж­адміністрації щодо часткової компенсації відсотків за кредитами для представників малого та середнього бізнесу завершується 16 лютого. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Триває будівництво тротуару 

В Овідіополі тривають роботи з укладання тротуарної плитки по вул. Шевченка. З обласного бюджету на це виділено 1 млн 473 тис. 410 грн. 

У школі нові вікна

 В рамках регіональної програми енергоефективності в УВК села Кубей Болградського району встановлено нові металопластикові енергозберігаючі вікна. Їх замінено в коридорі та у спортивній залі освітнього закладу. На ці роботи з обласного бюджету виділено 200 тис. гривень. 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті