Новини Одещини

Ремонтують Палац спорту

Тривають ремонті роботи в спор­тивно-концертному комплексі «Оде­ський «Палац спорту». Нара­зі підрядна організація ТОВ «МАЙ­СТЕРБУД-2000» проводиться капі­тальний ремонт санвузлів у під­вальному приміщені, облаштовує роздягальні, готує хокейне поле та приміщення під медпункт. Цьогоріч на ремонтні роботи у Палаці спорту з обласного бюджету виділили 10 млн гривень. Також очі­кується надходження субвенції з державного бюджету на придбання спеціального обладнання, зокрема, електронного табло, та захисного пластикового скла.  Голова обласної ради Анатолій Урбанський вважає, що приведений до ладу Палац спорту має стати вагомим аргументом на користь Одеси як арени для Чемпіонату світу серед юніорів U-20.

50 мільйонів – на вітер

В Одеській області підрахували збитки, що спричинила негода у період з 16 до 21 січня. Їхня сума виявилася вищою за 47,8 мільйонів гривень. Про це йшлося на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації. Левова частка збитків припала на пошкодження опор ліній електропередач. Внаслідок шквальних поривів вітру кількість таких аварій сягнула 1750, що призвело до масових відключень світла у населених пунктах. Задля кращої готовності регіону до можливих вибриків погоди голова Одеської ОДА Максим Степанов за­пропонував модернізувати електро­мережі, забезпечити дизель-генераторами лікарні та об’єкти соціальної сфери, облаштувати всім необхідним зупинки транспорту та подбати про стабільність мобільного зв’язку.

Чисту воду – Ананьївщині

Для вирішення проблеми водопо­стачання на Одещині успішно реа­лізується регіональна програма на 2010-2013 роки і на період до 2020 року». У рамках регіональної Програми «Питна вода Одеської області» завер­шено ремонтні роботи водогонів в Ананьївському районі. На капітальний ремонт водопровідних мереж та ремонт двох водонапірних веж у селі Жеребково з обласного бюджету було виділено 823 тис. грн, на капре­монт водопровідних мереж в селі Гандрабури – 500 тис. грн, а в селі Новогеоргіївка – 420 тис. грн.

Всі роботи проводились за співфі­нансування сільських бюджетів, чиї кошти було спрямовано на розробку проектно-кошторисної документації.

Голова Ананьївської районної ради Валентин Мокряк, який тримав на контролі хід ремонтних робіт, зауважив, що обидві водопровідні вежі та водогони, прокладені на територій району, випробування в зимових умовах пройшли – працюють справно. 

Аудитори захищають бюджет

Минулого року аудитори Південного офісу Держаудитслужби повернули до бюджету понад 70 млн гривень, що стало найкращим показником в Україні. За 2017 рік Південний офісом Держаудитслужби проаналізував 280 процедур закупівель, матеріали 82 ревізій передано правоохоронним органам  для відповідного реагування, а за недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто майже 300 осіб. Найчас­тіше аудитори встановлюють такі порушення, як недоотримання доходів у вигляді надходження коштів пайової участі на розвиток інфраструктури населених пунктів, оплачені ремонти та будівельні роботи за завищеною вартістю тощо.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті