На вулицях світлішає

Стихія, яка вкрила на початку року Оде­ську область, за­вда­ла ва­гомих збитків – її на­слідки лік­ві­ду­ють і сьогодні. 

В міс­ті Татар­бунари по­шкоджене в ре­зультаті непогоди ос­віт­лення на вулицях планували відновити впродовж місяця, але у запланований термін не вклалися.

Штормовий вітер, що в січні налетів на місто, обірвав електричні ме­режі, зірвав та пошкодив велику кількість ламп та світильників. Тому, перш за все, необхідно було оцінити масштаби пошкоджень та про­реві­зувати обладнан­ня, яке працювало, а по­тім перейти до ре­монт­них ро­біт. Почали з ремонту обвислих та встановлення за необхідністю нових ліній. Також підключали непошкоджені лампи та світильники, перевіряючи їх придатність – з обов’язковим узгодженням дій з пра­цівниками Татарбунарських районних електромереж.

Саме вони проводили аварійно-віднов­лювальні роботи під час подачі електроенергії в місто. Навіть після віднов­лення освітлення його підключили до живлення лише після додаткових робіт персоналу РЕМу.

Погода не допомагала – через високу вологість повітря внаслідок дощів та туманів підвищувався ризик роботи на опорах. У такі дні робили перерви, очікуючи сприятливіших погодних умов. Перший етап завершили, на черзі – другий, під час якого замінять всі пошкоджені лампи та світильники. Як повідомив міський голова Татарбунар Андрій Глущенко, цього року міський бюджет виділив гроші на капітальний та поточний ремонт вуличного освітлення. Програма соціально-економічного  розвитку міста Татарбунари на 2018 рік передбачає 250 тис. грн на капітальний та 200 тис. грн на поточний ремонт вуличного освітлення. Також згідно з цією Програмою освітлення поступово модернізуватимуть.

Выпуск: 

Схожі статті