за плідну працю

За вагомий внесок у реалізацію державної політики з реформування земельних відносин, плідну працю із забезпечення раціонального вико­ристання і збереження земель­них ресурсів та з нагоди Дня земле­впо­рядника керівника районного від­ділу Держгеокадастру Олександра Андрусика  нагороджено Почесною відзнакою Оде­ської обласної ради, а його заступника Володимира Ба­біка,  кадастрових реєстраторів Єв­ге­нія Береснєва і Олександра Боб­ровського — цінними подарунками — годинниками.

Заслужені нагороди їм вручили депутат обласної ради Анатолій Артеменко разом з головою райради Сергієм Паровиком, відзначивши у привітанні, що  зусиллями фахівців земельної служби району про­водиться  робота щодо ведення Дер­жавного земель­ного кадастру, інвен­таризації та грошової оцінки, ведення землеустрою та ринку земель. 

Лише торік вони підготували техніч­ну документацію про нормативну гро­шову оцінку 11 земельних ділянок сільсько­госпо­дарського призначення для ведення товарного виробництва площею 273 гек­тари. Право на їх оренду було продано на земельному аукціоні, в бюджет надійшло більше мільйона гривень. Відрадно, що земельні ділянки викупили місцеві аграрії. 

Водночас спеціалісти Держгеокадастру ефективно проводять інвентаризацію земель по усіх сільських радах. Вже  виявлено сотні «нічийних» гектарів.

Як відзначив голова райради Сергій Паро­вик, завдячуючи активності і професіона­лізму  спеціалістів земельної служби району, управління земельними ресурсами поступово переходить на якісно новий рівень.

Фото автора 

Выпуск: 

Схожі статті