На весну – оновлюють місто

Весняний благоустрій у Татар­бунарах триває. В День довкілля до цієї справи приєднався колектив Татарбунарської міської ради – цього року впорядкували клумби та внутрішній двір міської ради. Працівники апарату ради зібрали відходи, які залишилися від зовнішнього ремонту приміщення Татарбунарської міської ради, завантажили їх для вивезення.

Ще одним місцем, якого торкнулося весіннє перетворення, стало нове кладовище. Восени минулого року тут стартувало послідовне облаштування – встановили нові металеві ворота та збудували нову автобусну зупинку. Однією з проблем, яка потребувала вирішення, було впорядкування частини під’їзної дороги від траси «Татарбунари – Арциз» до входу на кладовище та внутрішніх проїздів. Цю роботу встигли завершити до початку Великодніх свят – виконали грейдерування та проклали дорожнє полотно із піщано-щебневої суміші. 

Наступними етапами стануть розподіл на сектори та окремі ряди, а також прокладення внутрішніх проходів і проїздів, озеленення, встановлення сміттєвих контейнерів, тротуарних доріжок та розміщення паркувальних майданчиків.

Фото авторки

Выпуск: 

Схожі статті