Визначили найкращих читачів року

В Татарбунарській районній бібліотеці стало вже доброю традицією щовесни проводити конкурс дитячого читання «Найкращий читач року». Ця весна не стала виключенням – учні 6-7 класів загальнонавчальник закладів Татарбунар, сіл Глибоке, Дмитрівка, Дивізія, Приморське, Лиман та Трапівка зустрілися у затишній залі бібліотеки для участі у конкурсі.

Тут їх зустрічали козаки з відомої серії українських мультфільмів «Як козаки...», які проводили вікторини та пригощали смаколиками. 

А учні розповідали про свої улюблені твори – артистично та з наснагою. Тому і переможця районного етапу конкурсу важко було визначити. Ними стали учениця 7 класу та юна читачка Приморської сільської бібліотеки Катерина Бурлака, а також учні 6 класів Вікторія Кузнєцова (Татарбунарський НВК «Школа-гімназія») та Тіна Горобець (Дивізійська сільська бібліотека). Саме вони будуть представляти Татарбунарський район на обласному етапі конкурсу «Найкращий читач року».

Додамо, що такий захід заохочує дітей читати систематично, а не від випадку до випадку, а це підвищує рівень їх особистого розвитку та культурної компетентності. Також конкурс сприяє створенню належних умов для рівного доступу до літератури. Діти навчаються спілкуватися з книгою, критично аналізувати та переосмислювати прочитане. 

Є ще один позитивний момент у такому конкурсі. Завдяки йому учні можуть ознайомитися с найкращими надбаннями української і світової класичної й сучасної літератури. А нам, українцям, є чим пишатися.

Переможцям районного конкурсу «Най­кращий читач року» – віри у власні сили та нових перемог!

 Фото авторки

 

Выпуск: 

Схожі статті