Розвиток інфраструктури – спільна справа

Депутатська група обласної ради, до якої увійшли Анато­лій Арте­менко, Олександр Бон­даренко, Віталій Сві­чин­ський, Олександр Ос­­та­пенко і Воло­димир Щер­бина, була створена для по­силення соціально-еко­номічного і культурного потенціалу півночі Одещини та покращення життя її жителів. 

Голова обласної ради Анато­лій Урбанський, неодноразово відвідуючи Любашівщину, підкреслював, що при стратегічній важливості дорожньої інфраструктури Бессарабії не варто оминати увагою шляхове господарство півночі області. На його переконання, з розвитком соціальної інфраструктури та відновленням доріг, розвиватиметься зелений туризм, поліпшиться інвестиційний клімат, а відтак створюватимуться й робочі місця. Саме тому найперше було виконано ремонт автодороги державного значення на відрізку Криве Озеро – Балта, значна частина якої в’ється селами Любашівського району.

З цього приводу депутат облради Анатолій Артеменко зауважив, що селянам з Ясенового та Познанки, котрі займають вирощуванням полуниці, вже зручно возити свою продукцію на Любашівський та інші ринки. А заготівельники ягоди вже не бояться втрапити у величезні баюри і пошкодити свої автівки. За його словами, це лише початок, бо вже розпочато ремонт  стратегічної для Любашівського району автомобільної дороги загального користування місцевого значення Т-16-21 Саврань-Бакша-Заплази-Любашівка. Загальна вартість робіт становить  67,7 мільйона гривень, і підрядна організація ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» вже освоїла перший транш у сумі 30 млн. грн., виконавши значним обсяг дорожніх робіт. Окрім того, гарні дороги – вагомий стимул для успішної реалізації медичної реформи.

«Раніше кошти на дороги розподілялися, як мовиться, за остаточним принципом. Їх ремонтом здебільшого займалися небайдужі місцеві сільгоспвиробники. І приємно, що сьогодні ситуація змінилася на краще, – підкреслив Анатолій Артеменко. – Також не шкодує обласна рада коштів на забезпечення жителів сіл якісною питною водою. Це стосується як Любашівського, так і сусіднього Ананьївського районів, де зведено десятки кілометрів нових водогонів, відремонтовано свердловини. Необхідні роботи зазвичай виконувалися за співфінансування обласної ради та місцевих бюджетів. Зрозуміло, що вирішення цього злободенного питання вартує десятки мільйонів гривень і буде продовжуватись надалі.  

Окремо хочу сказати про роботу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики під головуванням Анатолія Садовника, членом якої я є. Важливим аспектом її діяльності є виділення цільової адресної допомоги сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, та малозабезпеченим верствам населення Одеської області. Наприклад, жителі Любашівщини отримали понад мільйон гривень фінансової підтримки, насамперед, на лікування тощо».  

Фото автора 

Выпуск: 

Схожі статті