Відпочинок на морі обернувся трагедією

У Кілійському районі 17 червня відпочиваючі на пляжі у селі Приморське зафіксували аномальне явище – два стовпи смерчу. Але ця подія була затьмарена трагедією, яка сталася наступного дня, у понеділок, 18 червня, -  біля того ж села в морі потонула 11-річна дитина.

В понеділок об 11:40 до Державної служби надзвичайних ситуацій звернулась тренер баскетбольної команди Кілійської ДЮСШ. Жінка розповіла, що з гравцями своєї команди вона приїхала на один день на відпочинок до с.Приморське. 

Розташувавшись на пляжі, вони розділилися на дві команди та зайшли у воду. Після гри та купання у морі тренер та два завучи почали кликати дітей на берег. А коли ті вийшли з води, дорослі побачили, що ще один залишився на косі. 

Тренер зайшла в воду та пішла у напрямку хлопця, однак в наступну мить хвиля накрила дитину з головою, і він зник з поля зору.

...Звістка про трагедію надійшла і від голови Кілійської ОТГ Павла Бойченка, який у соцмережі розповів про подію та додав, що до пошуків залучилися водолази ДСНС. 

- На місце події прибули правоохоронці та рятувальники. Триває рятувально-пошукова операція,- повідомив у понеділок начальник Ізмаїльського відділу поліції полковник поліції Роман Галкін.

Увечері понеділка дитину ще не знайшли, і на світанку вівторка пошукові роботи продовжили.

Выпуск: 

Схожі статті