Оновлюється дім для стареньких

У Будинку милосердя с. Байтали розпочався довгоочікуваний ремонт, на який з державного бюджету виділено 1млн. 450 тис. грн. З коштами посприяв народний депутат України Іван Фурсін.  

Сьогодні територіальний центр соціального обслуговування одиноких та престарілих громадян є постійною оселею для 17 людей похилого віку. Будівля вже давно потребувала фундаментальної реконструкції, щоб мешканці і персонал мали більш комфортні умови для проживання та роботи. У недалекій перспективі під одним дахом поєднаються житлові кімнати, харчоблок, пральня, сучасні санвузли і кімнати відпочинку, медичні кабінети тощо. І в комфорті доживатимуть вік вже 40 стареньких. 

— Маємо домовленості про зміну статусу закладу на міжрайонний і підпорядкування установи обласній раді. Такий підхід сприятиме задоволенню потреб інших районів Одещини в улаштуванні відповідної категорії людей до цього закладу, дасть додаткові робочі місця в сільській місцевості і сприятиме зняттю соціальної напруги, — додав депутат районної ради Гаджи Магдієв.

Выпуск: 

Схожі статті