Парад кораблів, майстер-клас та концерт

Ізмаїл відсвяткував День флоту – різноманітно і яскраво. Так, прикордонники на Дунаї влаштували парад кораблів, і на причалі морвокзалу до 18-ї години був пришвартований корабель морської охорони, де усі бажаючі мали можливість побувати з екскурсією. 

На рейді напроти морвокзалу моряки-прикордонники Одеського загону морської охорони демонстрували корабельно-катерний склад. А на набережній військовослужбовці Ізмаїльського навчально-тренувального загону морської охорони разом із учнями Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту проводили майстер-клас по в’язці морських вузлів та такелажним роботам на кораблях та суднах. Для цього від прикордонного морського навчального закладу виставили такелажне обладнання та інструменти. Кожний бажаючий мав відчути себе справжнім морським «вовком» та навчитись в’язати морські вузли або плести канати. 

Вже о 19.30 біля пам’ятника морякам-дунайцям на алеї Дружби народів почав свій виступ Академічний ансамбль пісні та танцю України Державної прикордонної служби України.

Выпуск: 

Схожі статті