Вшанували побратимів

В роковини трагедії прикордонники Ізмаїльського загону вшанували пам’ять військовослужбовців, які віддали життя за незалежність України. Чотири роки тому в результаті обстрілу ворожих установок «Град» поблизу с.Зелонопілля Луганської області загинули генерал-майор Ігор Момот, майор Ігор Петрів, прапорщик Павло Дияк, старший сержант Анатолій Луцко, сержанти Василь Поляков та Олег Глущак, солдати Павло Лазаренко, Дмитро Сирбу та Вільгельм Штолцель.

– На жаль, будь-яка війна, навіть неоголошена, не буває без втрат, – зазначив начальник загону полковник Володимир Зуб. – 70 прикордонників віддали своє життя, захищаючи Україну. В наших силах зробити так, щоб якомога більше українців знали та завжди пам’ятали їхні імена. Пам’ять про загиблих прикордонників, про справжніх патріотів своєї вітчизни ми збережемо в наших серцях назавжди. Вічна їм пам’ять!

Х хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих воїнів та поклали квіти до меморіальної дошки генерал-майору Ігорю Момоту на території Ізмаїльського прикордонного загону. Після цього священнослужительпровів молебень.

Выпуск: 

Схожі статті