На шляху Нової української школи

В Татарбунарському районі напередодні Дня знань усі педагогічні працівники зустрілись на традиційній серпневій конференції. Зустріч провели у форматі інтерактивної студії «Головна тема» – «Освіта Татарбунарщини на шляху Нової української школи: виклики, вектори руху й прогнози на майбутнє».

Педагоги обговорювали питання про те, чим жила педагогічна спільнота Татарбунарщини у минулому навчальному році та чи готові освітяни до роботи в умовах Нової української школи. Говорили і про те, які вони долають перешкоди та як реагують на виклики часу, а також про пріоритетні вектори розвитку освітніх закладів у 2018/2019 навчальному році та на перспективу. Згадали і про стан навчально-дидактичного забезпечення освітніх закладів району в контексті Концепції «Нова українська школа» в 2018/2019 н.р. та створення умов для учнів перших класів Нової української школи (на основі результатів огляду-конкурсу готовності закладів до нового навчального року), а також підбили підсумки літнього оздоровлення.

На конференції вручили грамоти переможцям, призерам та активним учасникам Панорами методичних ідей і технологій, педагогам, учні яких досягли найвищих результатів у державній підсумковій атестації, зовнішньому незалежному оцінюванні, переможцям огляду-конкурсу на кращу підготовку до 2018/2019 навчального року, переможцям й призерам районної спартакіади та ветеранам педагогічної праці. 

А розважальну програму представили інклюзивний клас Татарбунарської ЗОШ І –ІІІ ст. №1, дитячий хор Білоліської школи та колектив «Імпульс».

Фото авторки

Выпуск: 

Схожі статті