Пам’ятник воїнам УНР

На 265-ті іменини Ананьєва в місті урочисто відкрили пам’ятник воїнам армії УНР. У граніті увічнено іменна 106 уродженців краю, тодішнього Ананьївського повіту, котрі у 1919-1920 роки мужньо боронили рідну землю від більшовиків. Це перший на Одещині військовий меморіал, присвячений воїнам армії Української Народної Республіки. Він зведений виключно на пожертви людей з України та інших країн світу.  

Загалом урочистості тривали майже тиждень, розпочавшись з молебну у соборі Олександра Невського. Свято продовжили вишуканою виставкою картин «З днем народження, рідне місто!», влаштованою в історико-художньому музеї імені Євгена Столиці.  В міськраді свою персональну виставку демонстрував митець з села Жеребкове 

Віктор Лактіонов. А на Першому міському фестивалі «Білі лелеки» своєю творчістю тішило юне покоління ананьївців. Традиційно до Дня міста влаштували вело-мотопробіг та  міжобласний турнір з міні-футболу серед дівчат. 

15 вересня відбувся святковий парад за участі трудових колективів, концертна програма та відзначення кращих уродженців Ананьєва. 

До урочистостей приурочили відкриття першої лінії відремонтованого за кошти держаного бюджету дитячого відділення ЦРЛ, виклопотані нардепом Іваном Фурсіним.

 На знімку: відкриття меморіалу воїнам УНР

Фото з мережі інтернет

Выпуск: 

Схожі статті