Подвійне свято

Районному центру Велика Михайлівка виповнилося 222 роки, а триріччя з дня заснування відсвяткувала одна з найбільших об’єднаних територіальних громад в Одеській області - Великомихайлівська. 

З нагоди цих дат в суботу, 22 ве­ресня, відбулися масштабні святкові заходи. Розпочалося все на центральній площі Великої Михайлівки. Оскільки день видався досить спекотним, то ця частина заходів обмежилася урочистим відкриттям і кількома номерами самодіяльності.

Далі усе найцікавіше відбувалося в парковій зоні, розташованій біля центральної площі. Тут кожен населений пункт Великомихайлівської об’єднаної громади, а також деякі організації, які працюють на її території, облаштували різноманітні квіткові композиції. Цей простір мав назву «Квітка-душа».

З днем народження селища і 3-річчям заснування ОТГ учасників свята привітали голова Великомихайлівської райдержадміністрації В’ячеслав Райчев, голова районної ради Катерина Лаптієнко, депутати різних рівнів і запрошені керівники сусідніх районів і міст.

Голова Великомихайлівської ОТГ Тетяна Жарська вручила подарунки і сувеніри найстаршим і наймолодшим жителям громади, подружнім парам, що прожили разом багато років, 3-річним жителям, відмітила людей в номінації «Гордість громади», відзначила кращі квіткові композиції.

Учасники свята з великим інтересом розглядали облаштовані квіткові локації і з задоволенням фотографувалися на їхньому фоні. Для цього їм відвели досить багато часу.

Завершилося свято виступом відомої української співачки Олі Полякової та тривалим феєрверком, які подарував жителям району та численним гостям народний депутат Олександр Пресман.

На знімку: Керівництво району і громади під час свята

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті