День народження Усатового

Засновникам Усатового і не мріялось, що 243-тю річницю села їхні нащадки святкуватимуть так яскраво, пишно та весело, з вдячністю і їм. Велике православне свято Різдва Пресвятої Богородиці уса­тівці обрали днем народження свого  села – це їх храмове свято. Ведуть відлік  від перших письмових згадок про поселення людей різних національностей. Як твердять істо­рики, назвою воно зобов’язане ко­закам, багато могил яких кам’яними хрестами  нагадують все новим по­колінням про святість рідної землі та   високу ціну миру і свободи. 

Нинішній День села ознаме­нувався саме презентацією гер­ба і прапора села. В них ра­зом­ з зображенням  козацької ша­б­лі та  храму Різдва Пресвятої Бо­городиці, як символів миру, віри та надії, поєднано червоний колір краси і трагічних сторінок в історії села, блакить Хаджибейського лиману, срібло  руїн Хаджибейської фортеці, з якої й почалося село.

Вітаючи усатівців з їхнім святом, голова РДА Василь Самокиш, відзначив, що районна, обласна влада робить все можливе, щоб село розвивалось, а людям тут жилось краще. Новобудови тому підтвердження.

Разом з головою районної ради Олегом Мишаглі він вручив подяки та цінні подарунки активістам села, подарунок – сільській раді. 

З найкращими побажаннями громаді та подарунками прибули на свято депутат Верховної Ради Василь Гуляєв, депутати районної ради, голови сусідніх сільрад і Біляївської ОТГ, виконавчий директор асоціації голів місцевих рад району. Представник депутата Одеської обласної ради Марини Зінченко передав її вітання і подарунки установам соціальної сфери села, а також нагороди кращим селянам від обласної влади. Велику плеяду активістів громади, ветеранів вшанували на святі, а сільський голова Юрій Маковійчук вручив подарунки. Відзнаки дістались і самому голові, найбільшою з яких стала честь підняти прапор села.

Свято вдалося на славу. Виступи місцевих талантів продовжили за­прошені колективи. Добрі поба­жан­ня, атракціони розваг, феєр-шоу, різнокольоровий феєрверк додали доброго настрою, оптимізму і наснаги усатівцям.

Прес-служба апарату районної державної адміністрації 

Выпуск: 

Схожі статті