Біляївський

Вшанували пам’ять захисників України

У Біляївці, на площі біля пам’ятника Т.Г.

Світло, безпечно, економно

У селі Градениці Біляївського району Одеської області коштом обласного бюджету було проведено капітальний ремонт електромережі зовнішнього освітлення по вулиці Дружби та провулку Чорноморський.

Яськівська громада: було б бажання, будуть й перспективи

Яськівська сільська об’єднана територіальна громада була створена в квітні 2017 року. За перспективним планом, вона не мала жодних перспектив для розвитку.

Стадіон на мільйон

Які асоціації викликають у вас слова «сільський стадіон»? Жителі міст, напевно, подумають про невеличке поле, де у вільний від випасу худоби час дітлахи ганяють в м’яча. 

Часом менше, ніж 10 ц/га

Минулого тижня тут також завершено жнива-2019. Намолочено 88334 тонни зерна ранніх ярих зернових і зернобобових культур з площі 31 тисяча гектарів.

Алтестовому – чисту воду

18 липня розпочався капітальний ремонт артезіанській свердловини в селі Алтестове Холоднобалківської сільської ради, як і було домовлено на робочій нараді, котра відбулася в РДА 16 липня.

Екологія та економіка – в пріоритеті

На минулому засіданні Громад­ської ради при РДА підбили підсумки роботи Ради за минулий рік і сформували її профільні комітети.

Так святкували у Біляївці

Мелодіями покоління Переможців духовий оркестр «Юність» уже з ранку вітав біляївців з Днем Перемоги – одним з найбільших наших свят.

Самое спортивное село

Когда в «Одеських вістях» был опубликован материал «По закону колодца» о спортивных достижениях села Великий Дальник из Беляевского района, на него откликнулись читатели.

Авторитет лікаря вимірюється у деклараціях

Минулого понеділка на апаратній нараді РДА знову звернули увагу на укладання декларацій населенням з сімейними лікарями.

Траса стала безпечнішою

Жителі обох селищ Хлібо­дарської селищної ради – Хлі­бодарського і Радісного – за­до­волені освітленням в районі пішохідного переходу на  Міжнародній трасі Одеса-

Велике весняне прибирання

У Біляївці нещодавно відбулося велике весняне прибирання.

Нащадків сповістили про нагороди

В Біляївському районі, де за перемогу над фашистами віддали життя більше ніж 6 тисяч його мешканців традиційно з неабиякою повагою ставляться до пам’ятних дат

Земля потребує відповідального власника

За дорученням голови РДА Василя Самокиша триває робота з інвентаризації договорів оренди земельних ділянок і переукладання їх згідно уточненої оцінки землі.

Горіхи – українські, підхід – європейський

Кооператив «Горіх Причорномор’я» цьогоріч перероблятиме молоді плоди без шкірки на горіхове молоко за китайською технологією.

Сторінки