Спортмайданчик – для усіх

У селищі Любашівка на території навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія» йде будівництво багатофункціонального спортивного майданчику. Комплекс робіт включає облаштування поля для міні-футболу розмірами 20х40 м зі штучним газоном. Його огородять 3-х метровою сіткою. Тут будуть бігові доріжки, баскетбольний та волейбольний майданчики з гумовим покриттям, дитячий майданчик зі спортивним обладнанням, буде вкладено тротуарною плиткою доріжки, встановлено лавочки та огорожі. На новому спортивному майданчику проводитимуться уроки фізкультури для учнів гімназії, тренуватимуться вихованці місцевої спортивної школи, а також всі бажаючі. 

За словами директора НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія» Веніаміна Коломійченко, будівництво проводиться на місці старого стадіону, який давно потребував модернізації. Наразі робоча бригада демонтувала старі конструкції, виготовила фундамент майбутнього стадіону та майданчиків, вкладає тротуарну плитку. 

 «Поява сучасного спортивного майданчику дасть змогу спортивним командам Любашівської дитячої юнацької спортивної школи отримати постійну базу для тренувань. Любашівка багата на талановитих молодих людей, зокрема – футбольна команда «Юність», яка неодноразово підтверджувала свій високий рівень майстерності перемогами на районних, обласних та міжнародних матчах. Цей проект вдалося реалізувати завдяки співпраці та порозумінню органів місцевої та обласної влади», – розповів депутат обласної ради Анатолій Артеменко.

Будівництво здійснюється шляхом співфінансування з бюджетів усіх рівнів. Зокрема, з обласного бюджету в рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту виділено більше 3-х мільйонів гривень.

«В умовах реформи децентралізації, започаткованої Президентом України Петром Порошенко, об’єднані громади здобули обіцяну підтримку з боку держави, отримали можливість планувати власний розвиток. Особлива увага надається сільській місцевості, відтак, завдяки співфінансуванню, не тільки у крупних населених пунктах реалізуються масштабні проекти, спрямовані на відновлення інфраструктури», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

 

Выпуск: 

Схожі статті