З турботою про дошкільнят

Після капітального ремонту запрацював дитсадок «Івушка» Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району. За кошти громади дошкільний заклад дбайливо підготовлено до навчання і виховання сільських малюків. Тут облаштували гігієнічну та ігрову кімнати, спальню, відремонтовано усі допоміжні приміщення. 

На символічне відкриття дитсадка з щедрими подарунками завітали голова  райдержадміністрації Галина Карпова, голова райради Валентин Мокряк, начальник відділу освіти РДА Михайло Колойденко, Гандрабурівський сільський голова Павло Мазуренко, надійний меценат, керівник ТОВ «Магнолія-Лан» Павло Солон.

Гості привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням оновленого  затишного садочка та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. Адже у  такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу.

Днями голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк відвідали Петрівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де вперше запрацював дитячий садочок. Спільно з Ряснопільським сільським головою Тетяною Сафроновою, депутатом районної ради Наталією Данилішиною, директором школи Георгієм Китаром керівники оглянули приміщення, у яких перебуватимуть 20 дітей віком від 3 до 5 років.

На адресу районної та місцевої влади звучали слова вдячності за допомогу в створенні дитсадка. Найбільше задоволення отримали батьки. Адже їхні діти тепер мають власний «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

Нарівні з турботою про дошкільнят за кошти бюджету сільрадою здійснюється внутрішній капітальний ремонт і бібліотеки.

На знімку: петрівська дітвора

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті