Одеська область готова до зими

Усі служби регіону звітують про готовність до належного реагування на надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду. Про це журналістам після апаратної наради заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов:

«Всі служби без винятку відрацювали алгоритм дій і взаємодії – від Служби автодоріг до Обленерго. І виходячи з цієї інформації, яку було озвучено під час апаратної наради, область готова реагувати на надзвичайні ситуації взимку. Ми розпочали підготовку ще у травні, врахувавши висновки минулого року. Якщо виникне схожа ситуація, мешканці регіону мають почуватися захищеними».

Очільник ОДА також додав, що, як і минулого року, від служб вимагається повна взаємодія. Приміром, у випадку надзвичайної ситуації на автошляхах регіону співпрацюють Служба автодоріг, Нацполіція та ДСНС. Наразі розроблено робочу карту-схему зимового утримання доріг державного значення в Одеській області. Вказано місця дислокації підрядних організацій та відстою транспорту у разі надзвичайної ситуації. За словами Максима Степанова, відповідальні служби мають не лише забезпечити потрібну кількість техніки, а її справність і можливість, за потреби, її швидко передислокувати. Відтак, міські та центральні районні лікарні обладнано сотнею автономних джерел електропостачання та запасом палива понад 40 тонн. Ще 73 електрогенератора - у наявності в закладах освіти. Це забезпечить стабільну подачу електроенергії при короткочасних аваріях на мережах. Окрім того, у стані постійної готовності перебувають 325 аварійно-відновлювальних бригад АТ «Одесаобленерго», до складу яких входить 1280 осіб і 319 одиниць дорожньої, спеціальної інженерної техніки.

Нагадаємо, на час негоди в Одеській обласній державній адміністрації розгортають регіональний штаб. Фахівці цілодобово відстежують ситуацію в районах і містах області. У разі виникнення екстрених ситуацій усі питання вирішуються в оперативному режимі.

Выпуск: 

Схожі статті