21.11.2018

город примет «Что? Где? Когда?»

Город Килия 30 ноября примет чемпионат Одесской области по игре «Что? Где? Когда?» среди молодежных команд. Это будет вторая отборочная игра - среди команд южных районов области. 

Геній світового рівня. Одеський період життя і творчості Буніна

Еліта, Геній, Пророк..... Ці слова дають характеристику російському поету і письменнику Івану Олексійовичу Буніну (1870-1953). Не випадково він шанував нашого Тараса Григоровича Шевченка.

Мелодійність народної душі

Вокальний ансамбль «Music Drive» з Одеси дзвінкоголосо заявив про себе у жовтні минулого року. Зараз він набув чималого сценічного досвіду, беручи участь у багатьох концертах. 

Заглядывая в завтра

Сегодня у всех на виду и на слуху реформы. Особо пристальное внимание уделяется изменениям в школьном образовании. И это закономерно: дети наше будущее. Теперь их будут учить целых двенадцать лет.

Одесские боксеры привезли медали из Берлина

Сборная Украины заняла первое место на международных соревнованиях  «Кубок Берлина», состоявшихся в Германии. В составе сборной сражались спортсмены федерации бокса Одесской области.

Новые достижения ветерана плавания

87-летний одесский спортсмен Анатолий Нак­левкин завоевал 4 медали на международных соревнованиях Кубок Гаврилыча (категория «Мастерс»). 

Триває будівництво соціального житла

У рамках обласної комплексної програми «Соціальний захист населення в Одеській області» в Ізмаїлі будують житловий будинок на 17 квартир з індивідуальним газовим опаленням по вул.

Втілити нові ідеї

В селищі Миколаївка на базі читального залу Центральної районної бібліотеки для дорослих урочисто відкрили культурно-освітній медіа-центр.

Погода скоригувала традицію

В Татарбунарах щоосені за розпорядженням міського голови проводяться акції з висадки декоративних дерев і чагарників. Однак цьогоріч погода істотно вплинула на ці плани. 

Оновлюють спортмайданчик

У рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки у місті Подільськ ведуться роботи з капітального ремонту багатофункціонального спорти

Великомихайлівська громада. Рецепти борщу та успіху

«В Україні відбувається децентралізація». «В місцевих бюджетах залишається більше коштів». «Регіони отримують більше повноважень».

Життєвий шлях завжди веде до бога

 «Коли став священиком, стало легше дихати» - каже літній капелан батько Юрій, військовий священик української автокефальної церкви. З дитинства батьки казали сину, що правда – це добро

Коли злітає синій птах

Більше двох років тому на приміщенні Савранської районної дитячої бібліотеки несподівано з’явився синій птах. Він прилетів сюди із чиєїсь уяви, із мрій і застиг у малюнку.

Найдена могила уникального одесского режиссера

Одесские общественники на 2-м Христианском кладбище  обнаружили могилу кинорежиссера Вячеслава Висковского. 

Чемпионат Измаила по футзалу

В Измаиле в Центре досуга «Портовик» в воскресенье, 18 ноября, стартовал традиционный Открытый чемпионат города по мини-футболу.

Сторінки