Оновлюють спортмайданчик

У рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки у місті Подільськ ведуться роботи з капітального ремонту багатофункціонального спортивного майданчику. 

Комплекс робіт по вул. Соборна, 66-а включає облаштування бігових доріжок, поле для міні-футболу зі штучним газоном, баскетбольний та волейбольний майданчики з гумовим покриттям, дитячий майданчик зі спортивним обладнанням та місцем для відпочинку. 

Технічне завдання цього проекту складається з 66 пунктів. Зокрема, тут будуть змонтовані тренажери «Жим ногами горизонтальний», «Орбітрек», «Повітряний ходок», «Талія-твістер», спортивний комплекс «Рів’єра» тощо. 

З обласного бюджету розвитку на проект виділено більше 3 млн грн. 

Наразі встановлено захисні огорожі міні-поля, улаштовано покриття зі штучної трави,  робоча бригада  завершує улаштування основи майбутнього багатофункціонального спортивного майданчику, працює спецтехніка.

«Завдяки сучасному спортмайданчику у Подільську прихильники здорового способу життя матимуть місце для щоденних тренувань та занять фізкультурою й спортом. Зазначу, що такі позитивні зміни стали можливими завдяки реформі децентралізації, започаткованої Президентом України Петром Порошенко», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Завершення робіт на об’єкті планується до кінця грудня 2018 року.

Выпуск: 

Схожі статті