Дорогу відремонтують, а школи утеплять

Днями депутат обласної ради Князь Хачатрян ознайомився з ходом ремонту автотраси Т-1623, яка з’єднує східні райони області з автотрасою міжнародного значення «Одеса-Київ». Ця стратегічна транспортна артерія досить важлива для Березівського, Миколаївського, Любашівського та Ананьївського районів. 

На даний момент спеціалісти ТОВ «Бере­зівкаагрошляхбуд» виконують ямковий ремонт шляху в межах села Скосарівка, який не лаштувався понад 15 років. Згодом відремонтують вкрай понівечену вантажівками ділянку цього тракту, що веде через село Покровка Любашівського району до автобану.   

– До мене звернулися жителі Миколаївського району з проханням допомогти їм з ремонтом дороги, яка вкрай необхідна для розвитку інфраструктури краю. Я вдячний голові облдержадміністрації  Максиму Степанову та начальнику служби автомобільних доріг Одеської області Олегу Вариводі за розуміння і підтримку у вирішенні цього важливого питання, –  зазначив Князь Хачатрян. 

В Ісаєвому і Скосарівці він відвідав навчальні заклади. У школах було прохолодно через старі вікна. Після спілкування з педагогами депутат обласної ради пообіцяв до кінця поточного року допомогти з установкою енергоощадних склопакетів. 

 

Выпуск: 

Схожі статті