Про питну воду

Забезпечення жителів райцентру доброякісною та безпечною для здоров’я питною водою —  один з важливих напрямків роботи Любашівської об’єднаної територіальної громади. 

За словами голови ОТГ Геннадія Павлова, результати лабораторних досліджень показали, що почасти якість питної води у криницях відхиляється від санітарних норм. А останніми роками спостерігається обміління колодязів. Найкращі санітарно-хімічні показники демонструють проби питної води з централізованого водопостачання, яким охоплено більшість домогосподарств Любашівки і села Вишневе.

В межах реалізації програми «Питна вода» з бюджету селищної ОТГ виділяються значні кошти на реконструкцію старих та будівництво нових водогонів, встановлення водонапірних башт Рожновського. 

Велика увага надається облаштуванню водозабірних колонок. У Любашівці їх вже є одинадцять — на вулицях Софіївській, Князя Володимира, Джерельній, Фадєєва,   Горького, Висоцького, Кленовій, Миколаївській, Героїв України, Спортивній та Заводській, а у Вишневому —  на вулицях Комарова і Волощука. 

 Нагальним питання водопостачання залишається у багатьох селах колишніх Агафіївської, Сергіївської та Іванівської сільрад, які у травні поточного року влилися в Любашівську ОТГ. І при затвердженні бюджету розвитку територіальної громади на 2019 рік воно буде враховане. 

Крім того, хвилює людей капітальний ремонт доріг державного значення, які з’єднують села між собою та з райцентром. 

Выпуск: 

Схожі статті