Підтримали родину кремлівського бранця

Голова райдержадміністрації Ганна Карпова, військовий комісар Ананьївського районного військкомату Сергій Фартушняк та Жеребківський сільський голова Адалат Джабієв відвідали матір військовополоненого, 24-річного Володимира Терещенка Олену Анатоліївну, яка мешкає у селі Жеребкове. Чиновники висловили щирі слова підтримки їй і бабусі мужнього юнака, вручили документи, які свідчать, що старший матрос буксиру «Яни Капу» Володимир Терещенко перебуває у російському полоні.  Спільними зусиллям районної влади та сільської ради сім’ю забезпечили вугіллям і дровами. Керівник району пообіцяла родині всебічну підтримку. 

—  Як мати я повністю розділяю Ваші тривогу та біль, Ваші переживання за сина. Вірю, що вже найближчим часом усе вирішиться і ми будемо радіти зустрічі з Володимиром, —  наголосила Ганна Дмитрівна.

Напередодні Дня Святого Миколая родина Терещенків отримала привітання і подарунок — машину дров — від депутата обласної ради Володимира Щербини, який висловив впевненість, що країна своїх захисників у біді не залишить. Нагадаємо, 25 листопада бойові кораблі Російської Федерації обстріляли і захопили катери української армії «Бердянськ», «Нікополь» і буксир «Яни Капу», які, виконуючи бойове завдання, нейтральними водами йшли через Керченську протоку в Азовське море. Над 24 українськими арештованими моряками у Криму відбулося судилище, а потім їх   відправили у московську в’язницю.

На знімку: військовополонений В. Терещенко

Выпуск: 

Схожі статті