У новий рік – з власним житлом

Для 22-річного мешканця Болградського району Геннадія Бучкова та його сім’ї новий рік розпочався з власного новорічного дива - 3 січня в.о.голови Болградської райдержадміністрації Андрій Гарвалов вручив їм ключі від квартири та пакет документів, що підтверджують право власності. Новоспеченого власника житла привітали начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Юлія Ульянова та секретар Залізничненської сільської ради Світлана Гергі.

Двокімнатна квартира у Болграді була придбана у 2018 році Заліз­ничненською сільською радою за рахунок державної субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт. 

Нагадаємо, у 2018 році в Одеську область було спрямовано державну субвенцію обсягом майже 62 мільйона гривень на будівництво або придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Станом на початок грудня минулого року було розподілено понад 50 млн грн для придбання восьми об’єктів під дитячі будинки сімейного типу і 74 житлових об’єктів для дітей-сиріт, а також на будівництво малого групового будинку. Роком раніше, у 2017-му, згідно регіональної Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їхнього числа» за кошти обласного та місцевих бюджетів у регіоні було придбано житло для 87 людей, за кошти державної субвенції 68 об’єктів соціального житла та 10 об’єктів для створення дитячих будинків сімейного типу, а також 9 будівель для створення дитячих будинків сімейного типу. Для порівняння, у 2016 році таких об’єктів було усього 14.

Зазначимо, що Болградська райдержадміністрація постійно працює над забезпеченням житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

А сім’ї Бучкових бажаємо світлого затишку і високого достатку, веселих свят і радісних подій, приємних новин і добрих гостей, нехай двері вашого будинку завжди будуть гостинно відчинені для тих, хто близький вашому серцю.

Выпуск: 

Схожі статті