Приміряються до децентралізації

Протягом тижня у Татарбунарському районі проходили засідання районних Рад регіонального розвитку. 

В селі Жовтий Яр одними із основних тем стали децентралізація та проект розвитку району, який буде розроблено за результатами Рад регіонального розвитку в селах.

- За останні роки багато об’єктів, які розташовані на території села, завдяки платникам податків, завдяки допомозі підприємців вдалося відновити, - зазначив голова сільради Жовтого Яру Сергій Міховський. - Було підняте питання про воду. Сільська рада з допомогою підприємців провела 18 кілометрів водогону. Є ще що робити, але більшість об’єктів в доброму стані.

В селі Дивізія говорили про досягнення та перспективи розвитку села на найближчі роки. Голова Татарбунарської райдержадміністрації Руслан Пітак розповідав про децентралізацію: «Ми порахуємо наскільки це економічно вигідно. Але ми маємо це зробити». 

В селі Нерушай склали звіт про виконану роботу, профінансовані проекти та витрачені кошти. Перед громадою села поставили завдання зібрати всі проблеми та разом написати плани на найближчі три роки. 

В селі Струмок також звітували про виконану роботу та говорили про децентралізацію і можливе закриття школи - у разі об’єднання в громаду. 

Присутній на засіданні депутат обласної ради Трифон Антов наголосив на важливості бути єдиними і разом боротися з проблемами. Крім того, він висловив надію, що цього року все заплановане буде здійснено.

Фото Татарбунарської РДА

Выпуск: 

Схожі статті