Стипендія для обдарованих дітей

Третій рік поспіль обдарованим дітям Одеської області віком від 8-ми до 18-ти років обласна рада виплачує стипендії за досягнення в сфері освіти, культури, мистецтв, фізичної культурі та спорту. Стипендія Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області щорічно призначається 100 особам, обраним на конкурсних умовах.

«Пропонувати кандидатури на Конкурс можуть органи місцевого самоврядування, установи, організації, навчальні заклади, гуртки, спортивні секції в особі їх керівників; викладачі, тренери, батьки або опікуни дітей; в окремих випадках – сама обдарована дитина за принципом самовисування. Далі конкурсний відбір кандидатів проводиться постійною комісією обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму. Подання на призначення стипендії Одеської обласної ради подаються на розгляд Комісії до 31 січня. За результатами конкурсу Комісія до 10 березня виносить рішення про призначення стипендії Одеської обласної ради. Голова обласної ради Анатолій Урбанський видає відповідне розпорядження. Стипендія виплачується після видання розпорядження голови обласної ради, щомісячно, до кінця календарного року», – пояснює керуючий справами апарату обласної ради Олександр Балан.

Шансів отримати таке щомісячне фінансове заохочення  більші у тих дітей, які стали переможцями Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів, чемпіонатів, змагань, фестивалів, які мають офіційний статус.

«Ця стипендія – це, скоріше, фінансове заохочення дітей та молоді Одещини за досягнення особливих успіхів в їх улюблених сферах. Вона є стимулом для подальшого розвитку їх талантів. Обласна рада має надію, що ці діти у майбутньому будуть представляти не лише Одещину на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та різноманітних змаганнях, але й Україну на міжнародному рівні», – підкреслив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Докладніше з умовами участі у конкурсі на отримання Стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області можна ознайомитись на офіційному сайті за посиланням: ]]>http://oblrada.odessa.gov.ua/pro-oblasnu-radu/konkursy-ta-nagorody/stype...]]>

 

Выпуск: 

Схожі статті