РДА очолила уродженка краю

Розпорядженням Президента України Петра Порошенка №14/2019 р. від 5 лютого   

Жирун Ярославу Борисівну призначено  головою Савранської районної державної адміністрації зі строком випробування три місяці. 

Ярослава Жирун народилася 15 жовтня 1970 року в с. Байбузівка  Савранського  району.

У 1992 році закінчила  Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В. Г. Белінського, здобувши фах вчитель української мови та літератури.

Трудову діяльність розпочала вихователем групи продовженого дня середньої школи смт Саврань. Потім вчителювала, працювала заступником директора Савранської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 2008 року трудилася на керівних посадах Савранського професійно-технічного  училища (нині Північний центр професійної освіти), яке очолила у 2011 році.  

Днями заступник голови ОДА Віталій Свічинський представив колегу керівникам установ і організацій та громадськості. Здоров’я, плідної праці та успіхів у роботі їй бажав очільник райради Олександр Хапатнюковський та інші посадовці. 

У свою чергу, голова РДА Ярослава Жирун щиро подякувала за високу довіру та висловила надію на те, що підтримка земляків та ефективна щоденна праця зробить Савранський район найкращим.

Выпуск: 

Схожі статті