16.02.2019

Липа, что вредна здоровью

Мельчает Одесса. Раньше обычный  одесский ювелир так ваял заурядную золотую корону, что эксперты Лувра принимали ее  за тиару скифского царя.

Разом – до чистої води

В Будинку представництв Одеської обласної ради відбулася українсько-грецька конференція щодо шляхів покращення мережі водозабезпечення та очисних споруд півдня України.

Грип заспокоївся,  кір не відступає

Щодня до Одеської  міської інфекційної лікарні з підозрою на кір надходять від  6 до 10 пацієнтів. За січень до стаціонару потрапив 181 хворий з таким діагнозом. З них 97 - це дорослі,  74 - діти.

Учебный процесс возобновлен

В учебных заведениях всех населенных пунктов Килийской объединенной территориальной громады возобновлен учебный процесс после продолжительного карантина, объявленного в связи со вспышкой кори.

Перевірили поромний пункт пропуску «Орлівка»

Працівники Держприкордонслужби спільно з представниками взаємодіючих служб перевірили можливість відкриття пункту пропуску «Орлівка», який розташований на ділянці Ізмаїльського прикордонного загону

Освіта – через Інтернет

Мережа дистанційної освіти «Вчитель+» набуває популярності — до неї з початку 2019 року приєдналися вже тридцять шкіл регіону.

Евгений Голубовский:«Людям нужно дать возможность понять, что хорошо, а что плохо»

Гостем редакции сегодня стал замечательный человек – известный журналист, книголюб, коллекционер, вице-президент Всемирного клуба одесситов Евгений Голубовский.

Куяльник: статус в помощь

Законопроект «Об объявлении природных территорий Куяльницкого лимана Одесской области курортом государственного значения» был подан в ВРУ в апреле 2018 года.

Малі ріки волають про допомогу

Невтішна екологія малих річок Причорномор’я може призвести до непередбачуваних наслідків.

РДА очолила уродженка краю

Розпорядженням Президента України Петра Порошенка №14/2019 р. від 5 лютого   

Очарование виноградных традиций

Честит ден на лозаря! Наздраве с хубаво бесарабско вино!  - Поздравляем с Днем Благо­дарения! Приветствуем вас хорошим бессарабским вином!

НАЙКРАЩА ПАРА РОКУ

 У день романтичного свята закоханих в Одеському зоологічному парку підбито підсумки конкурсу «Пара року-2019».  Напередодні на сторінці в соціальній мережі Фейсбук проходило активне голосування.

Данина заслуженої поваги

Днями в будинку представництв Одеської обласної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В Ізмаїльському загоні вшановували прикордонників-афганців

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Ізмаїльському прикордонному загоні пройшла зустріч ветеранів, переважна більшість яких виконувала завдання в Афганістані

Доля випробовувала їх на міцність

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан у Любашівці, біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналіс

Сторінки