Перевірили поромний пункт пропуску «Орлівка»

Працівники Держприкордонслужби спільно з представниками взаємодіючих служб перевірили можливість відкриття пункту пропуску «Орлівка», який розташований на ділянці Ізмаїльського прикордонного загону.

За результатами детального обстеження всіх складових, необхідних для виконання функцій, покладених на Держприкордонслужбу та інші відомства, члени комісії підписали позитивний висновок. 

Як повідомили у прес-службі прикордонного загону, міжнародний пункт пропуску функціонуватиме цілодобово. На поромі окрім автотранспорту зможуть перетинати кордон й пішоходи. У пункті пропуску здійснюватиметься прикордонний, митний, фітосанітарний, ветеринарний та інші види державного контролю.

Нагадаємо, відкриття поромної переправи через українсько-румунський кордон між населеними пунктами Орлівка (Україна) та Ісакча (Румунія) здійснюється в рамках укладеної 2015 року Угоди між урядами обох країн.

Підписання міжвідомчою комісією позитивного висновку є важливим кроком та підставою для дозволу на відкриття Кабінетом Міністрів України вищевказаного пункту пропуску.

Выпуск: 

Схожі статті