Кір не дає спокою

В Арцизькому районі у поточному році був зафіксований лише один випадок захворювання на кір. Але це не дає підстав розслаблятися. Епідеміологічну ситуацію із захворюваністю обговорили на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Арцизької РДА. 

Як повідомила начальник ВП «Саратський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Мельник, цього року зареєстрували один випадок інфікування кором у с. Роща, але лабораторного підтвердження ще немає.

- Сьогодні дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, ми очікуємо на результати лабораторних досліджень, - повідомила Тетяна Анатоліївна. – У минулому році таких випадків було зареєстровано чотири.

На засіданні говорили і про систематичну роботу з педагогами щодо контролю за станом здоров’я дітей та порядку дій у разі виявлення ознак захворювання на кір. Щоб уникнути спалаху кору, у районі обмежили проведення масових заходів для дітей та зобов’язали керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, незалежно від форм власності, не допускати відвідування цих закладів дітьми, які не отримали профілактичних щеплень проти кору. Крім того, вирішили активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед дітей та батьків щодо суворого дотримання гігієнічних норм та забезпечити максимальну ізоляцію усіх груп дитячих дошкільних закладів для запобігання перехресному інфікуванню. Також необхідним вважають забезпечити тут щоденний ранковий огляд дітей, аби у випадку захворювання забезпечити їх ізоляцію та проінформувати батьків. 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті