20.02.2019

Горіхи – українські, підхід – європейський

Кооператив «Горіх Причорномор’я» цьогоріч перероблятиме молоді плоди без шкірки на горіхове молоко за китайською технологією.

Що протиставити страшній хворобі?

Торік у Захарівському районі зареєстровано 321 хворого на онкологічні захворювання, з них четверо дітей віком до 14 років.

«Большой лед» Одессы

В  2016-м году в Одессу вернулся "большой лед". Ледовая арена (каток) во Дворце спорта, которая не функционировала на протяжении около  20 лет, была восстановлена.

В ожидании сюрпризов

Когда меня спрашивают, как жизнь идет, я отвечаю: в ожидании сюрпризов. Сам по себе возникает вопрос: и что ж это за сюрпризы такие? Они разные бывают. Иногда прямо-таки - сногсшибательные.

Туристичні здобутки Одещини

Одеська область посіла третє місце в Україні за надходженнями від сплати туристичного збору за даними 2018 року.

Першокласна станція Ксенієве

За результатами минулого року станція Ксенієве увійшла до п’ятірки лідерів, які обробляють майже 65 % зернових вантажів.

Как дань преклонения

В Одесском Доме офицеров состоялась научно-практическая конференция по случаю Дня участников боевых действий на территориях других государств.

Пам’яті Героя

Прикордонники Ізмаїльського загону вшанували пам’ять героя України, офіцера-прикордонника В’ячеслава Семенова, який чотири роки тому віддав своє життя за територіальну цілісність та незалежність на

Повернулися з честю і славою

Нещодавно бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади повернулися із зони бойових дій на сході України до пункту постійної дислокації частини, де урочисто відкрили Меморіальний комплекс Ал

Чверть віку подвижництва

175 літ тому, 21 січня за теперішнім календарем, 1844 року, народився Михайло Федорович Комаров. Його ім’я, либонь, відоме кожному одеському інтелігенту.

Альпинисты поедут на сборы в Болгарию

В  апреле состоится первый весенний учебно-тренировочный сбор спортсменов альпклуба «Одесса» в Болгарии. 

Дякують і вітають

До нашої редакції надійшов лист із села Сербка Лиман­ського району. У ньому –  вдячність тамтешньому сільському голові Павлові Петльосі.

Кір не дає спокою

В Арцизькому районі у поточному році був зафіксований лише один випадок захворювання на кір. Але це не дає підстав розслаблятися.

Влюбленным подарили вечер джаза

Измаильчане получили ко Дню Свя­то­го Валентина прекрасный музыкальный подарок: во Дворце культуры им. Т.Г.Шевченко прошел концерт-романтическая встреча «День всех влюбленных».

Мини-«Дзинтари» в Одессе?

Летняя концертная площадка «Дзинтари» в латвийском городе Юрмала считается одним из самых успешных проектов на постсоветском пространстве.

Сторінки