Пасічники просять захисту

Власники пасік Захарівщини стурбовані випадками потрави бджіл під час обприскування сільськогосподарських культур пестицидами та іншими засобами захисту рослин. Щоб згуртуватися навколо вирішення цієї важливої проблеми, бджолярі зібралися в районному Будинку культури і запросили до дискусії керівників району Олексія Осійчука та В’ячеслава Думитрашка.      

На початку зустрічі голова створеної минулого року громадської організації „Пасічники Захарівщини” Сергій Сіліщан повідомив колегам про завершення офіційної реєстрації цієї організації, ознайомив членів з її Статутом, закликав розробити спільну стратегію розвитку бджільництва в районі та обговорити вкрай важливу тему про те, як запобігти масовій загибелі бджіл внаслідок проведення сільгоспвиробниками обробітку та обприскування своїх посівів. 

Виступаючи перед пасічниками, керівники району наголосили, що влада готова підтримувати бджолярів та допомагати їм у діалозі із сільгоспвиробниками. Першим кроком до спільної співпраці стала домовленість про створення карти, на якій будуть позначені всі наявні пасіки і на яких буде чітко видно, чиї поля розташовані поруч. Крім того, вирішили звертатися по допомогу щодо запобігання потрав бджіл і до сільських та селищних голів. А задля повноцінного захисту бджолярів свої послуги запропонувала одна з юридичних компаній, яка готова забезпечувати повний супровід і, у разі потреби, захист інтересів своїх клієнтів у суді та відшкодування можливих матеріальних і моральних збитків.

На знімку: пасічники під час обговорення проблем у бджільництві

Выпуск: 

Схожі статті