Талантам слід допомагати

Щороку обдаровані діти та молодь Одещини віком від 8-ми до 18-ти років мають можливість отримувати стипендію Одеської обласної ради за особисті досягнення у сфері освіти, культури, мистецтв, фізичної культурі та спорту.

Стипендія призначається 100 особам, обраним на конкурсних умовах. Конкурсний відбір кандидатів проводиться постійною комісією обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму (голова – Марина Зінченко). Для призначення стипендії Одеської обласної ради до комісії подається відповідний пакет документів (до 31 січня), далі – комісія розглядає подані кандидатури (до 1 березня). Після цього виноситься рішення про призначення стипендії Одеської обласної ради. Відповідно до висновків і рекомендацій комісії голова обласної ради Анатолій Урбанський видає розпорядження про виплату стипендій. На здобуття стипендії не можуть висуватися особи, які є стипендіатами іншого рівня.

«Призначення стипендій послужить мотивацією для інтелектуально обдарованої молоді до самореалізації, розкриття творчих здібностей й досягнення нових вершин. Це визнання високих здобутків юних талантів, які прославляють наш регіон. Кошти на виплату стипендій було виділено в рамках обласної цільової соціальної програми «Молодь Одещини» на 2018-2020 роки. Наразі триває підготовка документів 100 кандидатів на отримання стипендії, які пройшли відбір. Після видання відповідного розпорядження стипендія буде виплачуватися щомісячно, до кінця календарного року. Здебільшого стипендіатами є учні загальноосвітніх навчальних закладів, які мають високий рейтинг успішності, є призерами різноманітних олімпіад, турнірів, конкурсів, змагань, фестивалів, що мають офіційний статус, окрім цього, це – вихованці спортивно-юнацьких шкіл, центрів позашкільної освіти, музичних шкіл, діти, які регулярно беруть участь у спортивному і культурному житті та представляють Одеську область на Всеукраїнському та міжнародному рівнях. Цього року лідерами за кількістю талановитих дітей стали міста Одеса та Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Біляївський, Ізмаїльський та Саратський райони», – розповів голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Більш детально з умовами участі у конкурсі на отримання Стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області можна ознайомитись на офіційному сайті Одеської обласної ради за посиланням ]]>http://oblrada.odessa.gov.ua/pro-oblasnu-radu/konkursy-ta-nagorody/stype...]]>

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті