Готові до співпраці з чехами

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів робочу зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки та Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні.

Одеська область є важливим аграрним, культурним та туристичним центром країни, – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський. - Тож для нас є важливим розширення двостороннього співробітництва шляхом розвитку спільних проектів у різних сферах. Одеська обласна рада готова розглянути інвестиційні пропозиції від чеських колег та усіляко сприяти реалізації спільних ініціатив, програм підтримки малого та середнього бізнесу, а також культурного обміну».

 Також голова обласної ради, відповідаючи на запитання чеських парламентарів, поінформував їх про сучасний політичний та соціально-економічний стан Одещини і про основні пріоритети розвитку регіону в умовах децентралізації влади, започаткованої Президентом України Петром Порошенком та ознайомив з іншими важливими реформами, які відповідають євроінтеграційному руху України.

Наприкінці зустрічі Анатолій Урбанський висловив подяку чеським парламентарям за солідарність і підтримку України на шляху набуття повноправного членства в Європейському Союзі. Сторони засвідчили взаємну повагу, подякували за конструктив під час зустрічі та домовилися про подальшу співпрацю.

Выпуск: 

Схожі статті