«Паралель» прибрали від «Дельфіна»

Непроханий гість Одеси буксир «Паралель» учора зняли з мілини біля пляжу Дельфін і  відправили до  Чорноморського морського торгівельного порту. 

 4 квітня плавзасіб почали готувати до транспортування – латати пробоїни і відкачувати воду.

А безпосередня підготовка до буксирування почалася вчора вранці, щойно розсіявся туман. Операція по зняттю «Паралелі» з мілини  успішно закінчилася вже через годину. Екіпажі плавучого крана і важкого буксира успішно впоралися із завданням. Плавзасіб, що простояв біля одеського берега кілька місяців, нарешті відправлено на зберігання до Чорноморського морського торговельного порту.

Нагадаємо, у листопаді минулого року буксир «Паралель», що тягнув баржу у напрямку Ізмаїлу, потрапив у шторм. Екіпаж подав сигнал біди і, не дочекавшись допомоги, зміг  врятуватися самотужки. Тим часом, баржу викинуло на берег в районі міста Чорноморська. Хвилі протягом доби носили буксир, що залишився без екіпажу, уздовж одеського узбережжя протягом доби і винесли плавзасіб до одеського пляжу Дельфін.

Пізніше з’ясувалося, що баржа перевозила контрабанду. Співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками СБУ в рамках кримінального провадження щодо ст. 201 (Контрабанда) Кримінального кодексу України провели попередній огляд баржі, під час якого виявили незаконний вантаж з тютюновими виробами різних марок.  

 У лютому на деякий час з’явилася тривожна інформація про те, що з двигуна буксира витікає паливо. Перевірка екологів тоді не підтвердила загрози узбережжю.

Выпуск: 

Схожі статті