Траса стала безпечнішою

Жителі обох селищ Хлібо­дарської селищної ради – Хлі­бодарського і Радісного – за­до­волені освітленням в районі пішохідного переходу на  Міжнародній трасі Одеса-Рені, де  нещодавно ще й встановили світлофори. А поруч у повному розпалі будівництво сучасної автозупинки. 

Наприкінці минулого року, після чергової аварії, місцеві жителі звернулись до голови Біляївської РДА Василя Само­киша з вимогою упорядкувати автозупинки на обох швидкісних автотрасах, що охоплюють селище Хлібо­дар­ське, осбладнати належною розміткою і знаками. Безпечні переходи на трасах тут життєво необхідні, адже більшість жителів працюють в Одесі, туди на навчання щодня їздить багато дітвори і молодь.

Звернулись до Служби  автомобільних доріг в Одеській області. У результаті спільних тристоронніх перемовин ра­йонної державної адміністрації, Служби  автомобільних доріг в Одеській області та місцевих жителів  було обстежено ділянки трас, сплановано роботи. Встановили спочатку тимчасові світлофори, а тепер - і стаціонарні. Нанесено дорожню розмітку, освітлено п’ять ділянок трас. До цього доклала зусиль селищна рада, виділивши кошти з місцевого бюджету на проектно-кошторисну документацію.

Выпуск: 

Схожі статті