Авторитет лікаря вимірюється у деклараціях

Минулого понеділка на апаратній нараді РДА знову звернули увагу на укладання декларацій населенням з сімейними лікарями.

Понад дві тисячі декларацій вже укладено з сімейними лікарями Леонідом Левша та Володимиром Щіпачовим з  Нерубайської амбу­латорії ЗПСМ. Приблизно стільки ж задекларованих паці­єнтів у таких лікарів як Тамара Бородачик, Галина Гончарова, Ольга Козирь, Олена Пустовик, Альона Іщук. І це – найточніший наочний показних їх авторитету і довіри до них  місцевого населення.

В цілому по району нині  вже укладено близько 58000 тисяч декларацій з населенням, в тому числі 1285 – за минулий місяць. 

Пацієнти, які мають декларацію з сімейним лікарем, користуються повним переліком медичних послуг, згідно з гарантованим обсягом надання медичної до­помоги. 

Сімейний лікар пацієнтам з декларацією, призначає ліки та виписує рецепти, за якими у тому числі можна отримати препарати за програмою відшкодування вартості ліків, що буде поступово включати все більше і більше захворювань та препаратів, а також оформлювати довідки, лікарняні листки, виписки. 

Хто не встиг або проігнорував підписання декларації з сімейним лікарем, може це зробити і сьо­годні. 

Прес-служба апарату РДА 

Выпуск: 

Схожі статті