Про держкордон подбають разом

Підготовчий етап спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019» розпочався 23 квітня. Активна фаза заходу триватиме з 10 травня до 30 листопада поточного року. 

У рамках «Кордон-2019» проводитимуться заходи із протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через державний кордон нелегальних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди наркотичних засобів, зброї тощо. 

Для координації спільних дій в Ізмаїльському прикордонному загоні пройшла міжвідомча нарада за участі представників Служби безпеки України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної міграційної служби України та райдержадміністрацій. Зокрема, учасники обговорили першочергові заходи, основні пріоритети, порядок взаємного обміну інформацією, а також завдання підрозділам, що залучаються до проведення операції. и у прес-службі Ізмаїльського прикордонного загону, «Кордон-2019» пошириться на чотири райони ділянки загону – Болградський, Ренійський, Ізмаїльський та Кілійський. У рамках операції передбачається проведення спільних патрулювань основних шляхів, несення служби на основних магістралях, залізничних вокзалах, ринках, автостанціях, перевірка місць можливого накопичення підакцизних товарів, виставлення постів на перехрестях доріг тощо.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті