27.04.2019

Для здорового способу життя

У Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». 

От «прозрачного офиса» к открытому городу

Измаил активно меняет свой облик и открывает пространство, прощаясь с глухими заборами.

Про держкордон подбають разом

Підготовчий етап спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019» розпочався 23 квітня. Активна фаза заходу триватиме з 10 травня до 30 листопада поточного року. 

Озеленення продовжується

Напередодні Пасхи у селах Любашівської ОТГ висаджено понад тисячу молодих дерев. Неподалік стадіону «Колос» у Любашівці закладено парк під символічною назвою «Миколаївський». 

Не допустить вражды на религиозной почве

В прошлую среду по инициативе президента Международного конгресса по защите прав и свобод граждан «Щит» доктора Дагера Салеха Мухаме

Дещо про поміркований песимізм та «потоптані конвалії»

Одного разу йшла Фонтанською дорогою і потрапила під «обстріл» журналістів однієї відомої одеської телекомпанії. Мова зайшла про стан охорони здоров’я у місті.

Геннадий ТРУХАНОВ: «Я одессит, и чиновником себя не считаю»

С мая 2014 года одесскую городскую власть возглавил Геннадий Труханов.

Коронный удар на золото - в Марокко

Одесситка Анжелика Терлюга (тренер – Денис Морозов) одержала победу на турнире серии «Каратэ 1 Премьер-Лига», который проходил в Рабате (Марокко).

Украинский финал в Молдове

Сборная Одессы приняла участие в международном турнире по регби-7 «Дунай Севенс-2019», состоявшемся в Кишиневе.

Ничья, вселившая надежду

В минувший вторник в очередном матче второй половины чемпионата Украины по футболу среди команд Премьер-лиги  одесский «Черноморец» на выезде встречал

Геннадій Новиков: ліквідатор аварії на ЧАЕС І категорії, полковник у відставці

Геннадій Новиков народився в місті Воронеж у 1958 році. З юнацьких років мріяв вступити до військового училища, стати офіцером, командиром, служити у армії.

Скорботний день у православ’ї і в миру

Кодимчани відзначили 33-тю річницю Міжнарод­ного дня пам’яті Чорнобиля урочистою ходою від пам’ятника Великому Кобзарю до Пам`ятного зна