Рені саджає дерева та планує переїзд влади

В місті Рені тривають роботи з благоустрою парку Перемоги: напередодні Великодніх свят уздовж вулиці 28 Червня з’явилась алея дубів. 

Вибір саме цих дерев був невипадковим: вони мають велику крону та дають багато тіні. Крім того, дуб живе не менше 400 років, а тривалість життя окремих екземплярів може сягати 1000-1500 років. Гарні листи у майбутнє!

У висадці 80 молодих дерев брали участь і депутати міської ради. Зазначимо, що в бюджеті міста Рені на 2019 рік на озеленення передбачено 190 тис. грн. Поява нових дерев - не єдина зміна у парку Перемоги. Біля двох сучасних ігрових майданчиків, які вже користуються попитом у малих мешканців міста, будуть встановлені «лежачі поліцейські». А це істотно обмежить швидкість руху транспорту. 

Також місто встановлює гойдалки на вулицях Вокзальна і Крилова, а демонтовані рукоходи і бруси, які були поруч з міськрадою, перенесуть на стадіон школи №4. Увагу надають і колишній будівлі військкомату на центральній площі Рені, де згодом розміститься міська рада. 

Про капітальний ремонт двоповерхової будівлі з балконом розповів міський голова Ігор Плехов, додавши, що деякі приміщення (у дворі) відновленню вже не підлягають, тому будуть знесені і побудовані знову. 

А поки що міськрада замовить проектно-кошторисну документацію, сподіваючись залучити на будівництво грантівські гроші та розпочати роботи у 2020 році.

Выпуск: 

Схожі статті