Злетілись «Джури» на змагання

У перші дні травня в Арцизі відбувся районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): на базі школи № 5 учні 17 закладів загальної середньої освіти району змагалися за перемогу. 

- Минулого року наша команда гідно представила область на всеукраїнському етапі у Переяславі-Хмельницькому, - нагадав учасникам змагань під час урочистого відкриття заходу голова райдержадмністрації Сергій Парпуланський. - Бажаю наснаги і вдачі, нехай переможуть найкращі. 

Учасники завзято боролись за перемогу в інтелектуальній грі «Відун», конкурсі строю та пісні «Впоряд», змаганнях «Рятівник» та «Стрільба». У заочному конкурсі на кращий звіт про доброчинні справи під гаслом «Добре діло» перше місце посіла Арцизька ЗШ І-ІІІ ст. № 5. Прийоми муштрового впоряду у складі рою в рамках військово-спортивного виду «Впоряд» найкраще виконав рій цієї ж школи. У інтелектуальній вікторині «Відун», що включала питання з історії України, переможцем став рій «Варта» Холмської школи, а у конкурсі «Рятівник», де оцінювались теоретичні знання з надання першої долікарської допомоги, - рій «Захисник Вітчизни» Арцизького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 4-ліцей». У змаганні «Стрільба» кращим став Вадим Костенко - представник рою «Патріот» Главанської школи, а серед роїв перше місце посіли «Козацька слава» ОНЗ «Арцизький НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 1- гімназія- МНВК-ДНЗ» та «Козачата» Мирнопільської ЗШ І-ІІІ ст.  Кращі рої за результатами відбіркового туру отримали право змагатися у фінальній районній грі «Сокіл» («Джура»), яка відбудеться у другій половині травня 2019 року. А це: «Соколи» Арцизької ЗШ І-ІІІ ст. № 5, «Захисник Вітчизни» Арцизького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 4-ліцей», «Варта» Холмської ЗШ І-ІІІ ст., «Відважні козаки» Виноградівської ЗШ І-ІІІ ст., «Патріот» Главанської ЗШ І-ІІІ ст., «Пластуни» Надєждівської ЗШ І-ІІІ ст. та «Вільні сіроманці» Прямобалківської ЗШ І-ІІІ ст. Додамо, що з минулого року проведенню цього заходу надається більше уваги, і районний етап було розділено на два тури для більш якісного відбору переможців. 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті