Екологія та економіка – в пріоритеті

На минулому засіданні Громад­ської ради при РДА підбили підсумки роботи Ради за минулий рік і сформували її профільні комітети.

Згідно звіту попереднього голови Громадської ради Юлії Тернової, голови Громадської організації «Екологічно-культурний центр ім. В.М. Гонтаренка»,  члени Громадської ради на своїх засіданнях заслуховували звіти та підтримували діяльність громадських організацій району, відповідним чином реагували на випадки недотримання законодавства та морально-етичних норм у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, контролювали додержання процедур при організації громадських слухань. Брали участь у колегіях, форумах, конференціях, присвячених розвитку громадянського суспільства та іншим важливим темам життя району. Особливо активно працювала рада над заходами екологічного та патріотичного виховання населення. Звернення і запити громадян надсилались в усі інстанції – до Президента України включно - про небезпечний вплив на екологічний і економічний стан нашого регіону в разі  вже запланованого будівництва шести ГЕС на Середньому Дністрі.

Для ефективнішої роботи Гро­мад­­ської Ради при РДА голова ради Анастасія Білоконь, голова громадської організації «Центр материнства та підтримки грудного вигодовування «Малятко» запропонувала сформувати профільні комітети і оновити їх склад. 

На цьому засіданні Громадської Ради також в плановому порядку обговорили роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у сфері профілактики «булінгу». 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації 

Выпуск: 

Схожі статті