Для армійців допомога – до самої перемоги

Нещодавно на східному фронті в районі Волновахи з гуманітарною місією побували голова районної ради Сергій Паровик, депутат обласної ради Олександр Бондаренко, учасник Майдану і АТО Ярослав Швець. Вони передали нашим землякам — контрактникам-десантникам Миколі Коверзюку і Василю Саракію, які воюють на лінії фронту, — необхідні військові пристрої: тепловізор і польовий фортифікаційний перископ. Чиновники-волонтери також забезпечили захисників мобільними газовими плитами, продуктами харчування, цигарками. Скрасили солдатський стіл кілька фаршированих коропів, пироги, знамениті любашівські ковбаси тощо. 

Про чергову гуманітарну допомогу разом з Сергієм Паровиком подбали депутати обласної ради Олександр Бондаренко, Анатолій Артеменко, Руслан Табунщик, а також Любашівський селищний голова Геннадій Павлов і Ярослав Швець. Були враховані усі побажання Миколи Коверзюка і Василя Саракія. Бійці отримали й останні номери «Одеських вістей», районної газети «Хлібороб» та інших видань.

Під час поїздки любашівчани поспілкувалися з бійцями, розпитали, в яких умовах вони несуть службу. Розмовляючи із захисниками Вітчизни, керівник районної ради наголосив, що такі поїздки та допомога бійцям вкрай необхідні, насамперед - морально. 

— Ми й надалі підтримуватимемо вас, забезпечуватимемо всім необхідним, —  підкреслив Сергій Паровик, який також передав привіт, щирі вітання та слова підтримки від земляків, побажав якнайшвидшого повернення додому живими і здоровими.

Днями зателефонував до редакції Микола Коверзюк, який висловив щиру вдячність від себе і побратима Василя всім, хто їм надав допомогу. На думку ветерана АТО, а нині учасника ООС, дуже важливо знати бійцям, які грудьми захищають мирне життя і незалежність країни, що їх пам’ятають і всіляко допомагають у непримиримій війні з російсько-бандитськими формуваннями на сході держави. А вони зроблять все можливе, щоб звільнити окуповані землі.   

— З початком війни на сході країни нашим захисникам надавалась, надається і надаватиметься допомога до самої перемоги, — наголосив голова райради Сергій Паровик. — Наші Збройні сили за допомогою нашого народу, жителів Любашівщини, наших сільгоспвиробників, зміцнівши, змогли вистояти у перші роки кровопролитної війни з окупантами, а нині дають їм гідну відсіч. Щиро вірю, що прийде мир, й економічна міць України й нашого мальовничого краю лише зростатимуть. Сьогодні ми надаємо підтримку тим, хто пройшов через горнило російсько-української війни. Розумію: можливо, цього мало, але ми будемо її нарощувати, вишукувати необхідні резерви для забезпечення ветеранів житлом тощо. 

Загалом більше 300 жителів району воювало на Донбасі з 2014 року. Сьогодні на фронті перебувають четверо бійців з Любашіващини, і жоден з них  не залишиться без підтримки земляків. 

На знімку: О. Бондаренко, М. Коверзюк, Я. Швець, В. Саракій, С. Паровик (ліворуч-праворуч) у Волновасі. 

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті