29.05.2019

ФІЗКУЛЬТ-ПРИВІТ ВІД МЕССОЙЛІДІ. Ложка дёгтя, или Сим-Сим, открой дверь!

Нам всем на бытовом уровне доводится принимать гостей. Кому чаще, кому реже. Но едва ли не каждый в свою программу этого домашнего мероприятия включает показ альбома с фотографиями.

Успех одесских ветеранов

87-летний одесский спортсмен Анатолий Наклевкин в составе сборной команды Украины добыл 6 медалей разного достоинства на открытом международном турнире по плаванию стран Средиземного моря среди вет

7 медалей – у одесских метателей

В г. Умань (Черкасская область) состоялись Всеукраинские соревнования по легкоатлетическим метаниям на призы Александра Крикуна.

Серебряная шашистка

Одесский международный гроссмейстер Виктория Мотричко завоевала серебряную медаль в Китае на Всемирных интеллектуальных играх по стоклеточным шашкам (быстрая программа) среди женщин.

Для армійців допомога – до самої перемоги

Нещодавно на східному фронті в районі Волновахи з гуманітарною місією побували голова районної ради Сергій Паровик, депутат обласної ради Олександр Бондаренко, учасник Майдану і АТО Ярослав Швець.

Треба у всьому знати міру

У Затишанській громаді живе найстарша жителька району Олена Іванівна Малєвська, яка нещодавно відсвяткувала свої 106 років. 

Будується новий стадіон

Біля школи у селищі Затишшя триває спорудження сучасного стадіону для міні-футболу.

Оновлено шкільне подвір’я

Учні та педагоги Торо­сівського навчально-виховного комплексу провели свято Останнього дзвоника на оновленому шкільному повір’ї – тут все встелено тротуарною плиткою.

Ремонтують приміщення для роботи медиків

Як тільки дозволили погодні умови, бригада будівельників взялася за реконструкцію будівлі, що передбачена для медиків місцевої лікарняної амбулаторії.

Рекордний ремонт доріг

Цього року чимало коштів буде витрачено на ремонт доріг на території Затишанської ОТГ. 

Распашем пастбища – останемся без каурмы и брынзы

В селе Котловина Ренийского района – конфликтная ситуация. Участок за селом вдоль скромной речки Безымянки, со времен дедов-прадедов служивший общественным пастбищем, распаеван.

Курс на знищення тваринництва, або Сіножаті під плугом

Впродовж 1991-2016 років сільськогосподарське виробництво супроводжувалося низкою негативних процесів.

В 100 лет все только начинается!

23-24 мая Одесса отметила 100-летие своей киностудии. Одесская киностудия – одна из старейших в мире.

Мерщій на «Трамваї щастя» дорогою Гаррі Поттера

 Міжнародний день захисту дітей – це свято не тільки для самих малюків. Цей день нагадує суспільству про необхідність їхнього захисту.

Сторінки