Новосілля у медиків

Напередодні Дня медичного працівника в Ізмаїльському районі в селі Утконосівка сільський голова Валентина Дакі вручила лікарю загальної практики сімейної ме­ди­цини Івану Терзієву ордер на житло. 

Привітати медика приїхали на­родний депутат України Олек­сандр Урбанський, голова Одесь­кої обласної ради Анатолій Ур­бан­ський, голова Ізмаїльської ра­йонної державної адміністрації Наталія Тодорова, голова Ізма­їльської районної ради Василь Антонюк, а також головний лікар КНП Ізмаїльської районної ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський, представники духовенства, ЗМІ та громади села. 

А в селі Стара Некрасівка уро­чисто відкрили після капі­тального ремонту сільську лікар­ську амбу­латорію загальної прак­тики сімей­ної медицини.

Вона розрахована на обслу­говування двох сіл – Старої Некра­сівки та Дунайського. Відре­монтована будівля розта­шована в центрі села, має два входи в амбулаторію - з центрального відві­дувачі потрапляють до тера­певтичного відділення, а з двору, де вхід обладнано пандусом, — до педіатричного. Нова сімейна амбулаторія - це 23 робочих місця, три з яких - лікарські. 

На капітальний ремонт будівлі витратили більше 3 млн грн з державного та сільського бюд­жетів. Відремонтували фун­да­мент, стіни та покрівлю при­мі­щення, замінили вікна та две­рі, система опалення відтепер більш сучасна та енергозберігаюча. В амбулаторії відновлено систему водопостачання та каналізації, з’явилися нові меблі та сучасне обладнання, упорядковано при­леглу територію. 

- Все, що сьогодні вдалося досягти в системі охорони здоров’я району, - результат злагодженої командної роботи, в якій зазначу зусилля головного лікаря ЦРЛ Олега Садковського, районної і місцевих влад, депутатів, і, зро­зуміло, громади. Всі працювали на загальний результат, тому охо­рона здоров’я Ізмаїльського району на сьогоднішній день - одна з кращих в області, - підкреслив народний депутат України Олек­сандр Урбанський

…Над центральним входом до закладу вже оселилися ластівки - у гнізді чергували дві ластівки, яких бачили мешканці та гості села, а малечу розгледіти не вдалося. 

- Це - до удачі! – зауважив брат парламентаря, голова Одесь­кої обласної ради Анатолій Урбан­ський.

Выпуск: 

Схожі статті