Прикордонники вшанували пам’ять побратимів

У п’яті роковини трагедії, 11 липня, прикордонники Ізмаїль­ського загону вшанували пам’ять військовослужбовців, які віддали своє життя за незалежність України. У 2014 році в результаті обстрілу російськими системами залпового вогню «Град» табору прикордонників та армійців, розташованого поблизу села Зелонопілля Луганської області, загинули генерал-майор Ігор Момот, майор Ігор Петрів, прапорщик Павло Дияк, старший сержант Анатолій Луцко, сержанти Василь Поляков та Олег Глущак, солдати Павло Лазаренко, Дмитро Сирбу та Вільгельм Штолцель.

- На жаль, будь-яка війна, навіть неоголошена, не буває без втрат, - зазначив виконуючий обов’язки начальника загону підполковник Микола Романчук. - 70 прикордонників віддали своє життя, захищаючи Україну. Ми повинні зробити так, щоб якомога більше людей знали та завжди пам’ятали їх імена. Пам’ять про загиблих прикордонників, про справжніх патріотів своєї вітчизни, ми збережемо в наших серцях назавжди. Вічна їм пам’ять!

Під час заходів хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих воїнів та поклали квіти до меморіальної дошки колишньому начальнику Ізмаїльського прикордонного загону генерал-майору Ігорю Момоту. Після чого військовий капелан ієрей Василій Довгий провів молебень. 

Також прикордонники Ізмаїль­ського загону та окремого прикордонного загону оперативного реагування «Д.О.З.О.Р» разом з батьками на цвинтарі села Дмитрівка Кілійського району поклали квіти до могили сержанта Василя Полякова. 

Ігор Перегняк, начальник прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону 

Выпуск: 

Схожі статті