Випускний під акомпанемент зливи

Цього року зі стін Захарівського навчально-виховного комплексу «вилетіло» 26 випускників. Це найбільший за кількістю учнів клас за останні роки. На традиційний випускний вечір їх привела добра, щира, найкраща вчителька – класний керівник Ольга Іванівна Колос.

Той день подарував педагогам, випускникам та їх батькам незабутні враження. У тому числі широкий спектр «спецефектів» піднесла і матінка-природа. Увесь день була неймовірна спека. А коли гарно вбрані юнаки та дівчата колоною рушили до районного Будинку культури на урочисте вручення атестатів, їх раптово накрила невеличка злива. Проте діти не відступили перед примхами природи – спочатку поклали квіти до пам’ятника загиблим у роки Другої Світової війни землякам і лише по тому під дрібними краплями дощу зайшли до глядацької зали. Тут на них чекали численні родичі, друзі і практично весь педколектив школи.

Та на цьому випробування не закінчилися – під час вручення атестатів раптово зникла електроенергія – злива, що вирувала за вікном, залишила без світла не лише Захарівку, а й багато інших населених пунктів району. Директору школи Ганні Львівні Гончарук довелося вручати документи про освіту під освітлення ліхтариків мобільного телефону. При цьому вона знайшла чимало гарних слів з персональними характеристиками кожному випускникові. Змістовна концертна програма, яку підготували випускники під керівництвом своїх наставників, розпочалася у напівтемному залі, без мікрофонів і без музичного супроводу. Але це не зіпсувало загального враження – зворушливі пісні, вірші і напутні слова класного керівника та батьків розчулили всіх до глибини душі. 

І ось, нарешті, подали світло! Чудове завершення свята, традиційний банкет для випускників та їх батьків і зустріч сходу сонця надовго залишаться в пам’яті всіх, хто так чи інакше був причетним до свята. Тож, у добрий час, випускники! І нехай всі випробування, що вам довелося пережити у той святковий вечір через негоду, будуть найбільш серйозними у вашому житті.

Фото Олега Буковцова

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті